Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 06.05.2017 – Gorzów Wielkopolski

W dniu 06.05.2017r. w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo

W dniu 06.05.2017 w Gorzowie Wielkopolskim miały miejsce Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec reprezentowały dwie zawodniczki :
- Martyna Ihas, która zajęła III miejsce w kategorii wagowej 44 kg.

- Dominika Wieczorek, zakończyła zawody na VII pozycji w kategorii wagowej 70 kg.
Martyna trenuje już ósmy rok w naszej sekcji. W swojej karierze zawodniczka wygrywała Puchary Polski oraz posiada trzy medale z Mistrzostw Polski.
W tym roku nasza zawodniczka dwukrotnie zajmowała III miejsca na Otwartych Pucharach Polski oraz jest aktualną Mistrzynią Śląska w kategorii wagowej 44 kg
Martyna Ihas aktualnie zajmuje III miejsce w rankingu Polski juniorów młodszych, oraz jest zawodniczką Reprezentacji Polski Juniorów Młodszych.
W dniach 20-21.05.2017 Martyna, będzie startowała na Pucharze Europy Kadetów w Bielsku Białej.
Dominika Wieczorek swoją przygodę z Judo rozpoczęła sześć lat temu. Od tego czasu wielokrotnie zdobywała medale z Mistrzostw Śląska oraz reprezentowała nasz klub na zawodach krajowych. Dominika w tym roku zajęła III miejsce na Mistrzostwach Śląska.
W klasyfikacji punktowej kobiet Stowarzyszenie Sportowe ” Dąb” Dębowiec zajęło 13 miejsce na wszystkie startujące kluby z Polski.
Zawodnicy Stowarzyszenia Sportowego „Dąb” Dębowiec jako jedyni z Powiatu Cieszyńskiego zdobyli medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Judo.
Nasi podopieczni od paru lat, co roku przywożą medal  z imprezy rangi Mistrzostw Polski.